codw

Call of Duty Warzone, 2024’te Verdansk Haritasını Geri Getiriyor!

Call of Duty Warzone, battle royale oyunlarının en popülerlerinden biri. Oyunun ilk çıktığı zamanlarda, oyuncuların en çok sevdiği harita Verdansk idi. Verdansk, Mart 2020’de piyasaya sürülen Warzone’un ilk haritası olarak, oyunun köklerini yansıtıyordu. Ancak, Verdansk haritası, Nisan 2021’de nükleer bir saldırı sonucu yok edildi ve yerini 1980’lerin Verdansk’ına bıraktı.

Oyuncular, Verdansk haritasının geri dönmesini uzun zamandır bekliyorlardı. Nihayet, sektörden bir kaynak olan Tom Henderson, Verdansk haritasının 2024 yılında Call of Duty 2024 ile birlikte geri gelebileceğini duyurdu. Call of Duty 2024’ün, “Black Ops Körfez Savaşı” olarak adlandırılacağı ve Körfez Savaşı döneminde geçeceği söyleniyor. Bu da, Verdansk haritasının da bu döneme uygun olarak yenileneceği anlamına geliyor.

Verdansk haritası geri döner ise, Call of Duty Warzone oyuncuları için büyük bir heyecan kaynağı olacak. Oyuncular, eski haritada yaşadıkları maceraları yeniden yaşayabilecek ve yeni haritada keşfedilmeyi bekleyen sürprizlerle karşılaşabilecekler. Verdansk haritasının geri dönüşü, Fortnite’ın ilk haritasını geri getirmesiyle benzer bir etki yaratabilir.

Call of Duty Warzone, 2024 yılında Verdansk haritasının yanı sıra, Rebirth Island ve Fortune’s Keep gibi diğer popüler haritaları da geri getirebilir. Oyuncular, 2024 yılında Call of Duty Warzone’da bolca nostalji ve yenilik yaşayacaklar. Oyunun yeni sezonu ise, kış tatili temasıyla geliyor. Oyuncular, tatil süresince yeni haritalar, modlar, kostümler ve etkinliklerle eğlenebilecekler.